AKTUALNOŚCI

18 października dobędą się kolejne warsztaty z jogi kundalini z Moniką Kwik. Szczegóły na FB. Zapisy na to wydarzenie bezpośrednio u organizatora. 

Zapraszamy do zapisów. 

W zakładce "warsztaty i kursy" pojawiła się już informacja o warsztatach jogi regeneracyjnej i jogi nidry z Weroniką Chaberko .  
Juz teraz serdecznie zapraszam do zapisów :)

Klubowicze z aktywnymi karnetami mogą kupić karnet na to wydarzenie za pomocą subkonta.  

Niebawem nowe zajęcia - BARRE BODY. Termin poniedziałek godz 17.45. 
Szykujcie się :) 

Ze względów organizacyjnych od 1 marca zmieni się możliwość wypisania z zajęć. Będzie to 6 godzin przed zajęciami. 

Zapraszamy na warsztaty z jogo powięziowej w dniu 15.02.2020 o godz 10.00.

Ruszyły zapisy do nowej grupy na zajęcia z tańca orientalnego i jogi kundalini prowadzonych przez Monika Kwik. Startujemy

14.02.2020 taniec orientalny   

15.02.2020 joga kundalini

 Cykl obejmuje 4 spotkania. Karnety w cenie 130 zł za 4 wejścia/msc  joga lub taniec.  Prosimy o zgłoszenia droga mailową . 
Zajęcia ruszą przy minimalnej liczbie 7 osób .

 Serdeczne zapraszamy do zapisów:)

Zapraszamy na warsztaty z jogi kundalini prowadzone przez Monikę Kwik. 
Termin warsztatów 01.02.2020 godz 17.00-20.00. 

......czytaj więcej....

Już w ten piątek 22.11.2019, warsztaty tańca Bollywood. Myślisz, że to nie dla Ciebie? Przyczytaj więcej na naszej stronie. A może to pomysł by Andrzejki w tym roku wyglądały inaczej  :-) 

........czytaj wiecej......

Od przyszłego tygodnia ruszamy z burleską. Zajęcia odbywać się będą w każdy piątek o godz 18.00. Sposób na emancypację i odkrycie kobiecości dla siebie samej.

Wraz z Wyspasensu.pl serdecznie zaprasza na Dzień Zdrowia Kobiet 23.11.2019. Cały dzień zajęć i wykładów dla kobiet. Ilość miejsc ograniczona zapisz się juz dziś.

......czytaj więcej......

Od 12 listopada ruszamy ponownie z zajęciami z bodymovementu. Serdecznie zapraszamy do zapisów :)

W tym tygodniu czekają nas Utanecznienie baletowe z Marceliną - w poniedziałek o 20.15 oraz taniec Bollywood -  w piątek o 19.00. 
Zapraszamy:)

No i startujemy. Już 25.10 pierwsze warsztaty z tańca w stylu Bollywood, a niebawem także warsztaty z klasycznego tańca brzucha. Pozostałe terminy warsztatów Bollywood to 22.11 i 29.11. Klimat Bollywood może być świetny do roztańczenia przed Andrzejkami. 

....czytaj więcej....

Jak komfortowe widzenie jest dla nas ważne, pewnie wie zwłaszcza ten, kto boryka się z wadą wzroku czy codziennym zmęczeniem. W niedzielę 20.10. ponownie zapraszamy na Visual Training - warsztaty aktywizacji i relaksacji wzroku. Start o godz 9:30.

.......czytaj więcej......

Od poniedziałku 05.10 mamy w ofercie nowe zajęcia: BALET- UTANECZNIENIE prowadzone przez Marcelinę. Dla wszystkich tych, którzy kochają taniec i zabawę. Zapraszamy!

Wracamy po wakacjach do comiesięcznych spotkań "przy miednicy". Tak, tak prać każda z nas umie, gorzej gdy nie robi tego pralka, a trzeba schylić się nad wanną - wtedy bolą krzyże. Jak uniknąć tych nieprzyjemności i jak generalnie kondycja mięśni dna miednicy jest ważna dla naszego komfortu, możecie się dowiedzieć przychodząc na warsztaty wprowadzające do TRENINGU DNA MIEDNICY, prowadzone zgodnie z CANTIENICA® Metoda Kształtowania Ciała i Postawy. Już w najbliższą  sobotę 21 września o godz 10:00.

........czytaj więcej....

Chętni do uczestnictwa w zajęciach posiadający karty OKSystem mogą od dziś skorzytsać z nich w naszej PRACOWNI ZDROWIA. Oferta OKSystem dotyczty zajęć z zakresu joga, pilates i taniec. Nasz unikalny KOD do rejestracji wejścia w OKSystem to 37142. Równocześnie obowiązuje rejestracja na zajęcia w naszym systemie  - jak to zrobić     

........czytaj więcej.....

Witajcie po wakacjach. W świetnym nastroju pragniemy powitać wszystkich "starych i nowych" klubowiczów  i zaprosić do aktywnego spędzania czasu w Pracowni Vitallkoum. Przewidujemy kilka nowych zajęć m.in burleskę- triumf prawdziwej kobiecości, wdzięku i powabu.  Pojawi się też joga dla dzieci i kobiet w ciąży. W planie mamy też  rewelacyjny pilates dance. 

Grafik jest ciągle tworzony tak aby wszyscy w pełni mogli skorzystać z oferty. Ostateczna wersja pojawi się najpewniej 1 października . Zapraszamy serdecznie:)

Z zakładce grafik pojawił się GRAFIK WAKACYJNY.  Prosimy jednak śledzić zawsze plan tygodniowy gdyż mogą pojawić się jeszcze drobne zmiany.  Zapraszamy.


WAKACYJNA PROMOCJA REHABILITACYJNA

Pakiet 2 masaży w cenie 150zł.
Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego gabinetu.


Planujemy uruchomić zajęcia jogi dla dzieci. proponowany termin to sobota godz 10.00.
Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Zapraszamy do zapisów na warsztaty organizowane w naszej Pracowni w czerwcu. Wszystkie można znaleźć w zakładce "Warsztaty i kursy".

Kochani potencjalni klubowicze- od dziś można u nas skorzystać z karty Multisport Plus i Multisport Senior. Dotyczy to zajęć z zakresu joga, pilates i taniec. 

........czytaj więcej.....

Informujemy, że w dniach 1 i 3 maja Pracownia będzie nieczynna.
Zapraszamy ponownie  w poniedziałek 6 maja.


Zapraszamy z wielką radością na kolejne Warsztaty Śmiechu w sobotę 27 kwietnia na godz 10.00. Prowadzenie Andrzej Wiekiera. Będzie wesoło:)


Drogie mamy
Od kwietnia planujemy uruchomić, w godzinach przedpołudniowych, zajęcia dla mam z małymi dziećmi: środa: JOGA
czwartek: PILATES
Planowana godzina 11.00
Udział w zajęciach można rozpocząć 4-5 miesięcy po porodzie
Wszystkie ćwiczenia będą dopasowane do możliwości fizycznych uczestników.
Program zajęć : wzmacnianie dna miednicy, rozciąganie kręgosłupa, wzmacnianie ramion, nauka przyjmowania prawidłowej postawy ciała, wzmocnienie mięśni powierzchownych oraz głębokich, a także ćwiczenia oddechowe i rozciągające.
Maluszki w czasie zajęć mogą leżeć obok mam na matach lub kocykach, nawiązując kontakt z innymi dziećmi.
Jeśli nie masz z kim zostawić maleństwa albo po prostu nie chcesz się z nim rozstawać, ale chcesz wrócić do formy po porodzie- PRZYJDŹ
Jeśli chcesz wyjść z domu i aktywnie spędzić czas to SERDECZNIE ZAPRASZAMY
Mała grupa gwarantuje możliwość indywidualnego dostosowania ćwiczeń do możliwości każdej mamy.
Zajęcia poprowadzą wspaniałe instruktorki (prywatnie też mamy), a zajęcia odbywać się będą w przytulnej, domowej atmosferze


Nasz zespól powiększył się o nowe instruktorki: Małgorzatę i Anię i Kasię . Juz niebawem pojawia sie zatem  w Pracowni nowe zajęcia :

- Joga Sivananda

- Vinyasa krama joga

- Zdrowy kręgosłup

- Stretching


W sobotę 23.03.2019 o godz 11.00 odbędą się Warsztaty Metodą Feldenkraisa poświęcone stawom biodrowym.

...czytaj więcej...

Ruszyła nasza wiosenne kampania. Chcemy dodatkowo zmotywować wszystkich do aktywności na wiosnę. Wkrótce więcej szczegółów

 ....czytaj więcej...

Zapraszamy na wyjątkowy i nietypowy spektakl taneczny, który odbędzie się w sobotę, 9 marca. WSTĘP WOLNY

W sobotę,  9 marca, o godz 12.00  odbędą się Warsztaty Śmiechu.

WESOŁO  zapraszamy

...czytaj więcej...

Kolejne, nieodpłatne, warsztaty wprowadzające do TRENINGU DNA MIEDNICY prowadzone zgodnie z CANTIENICA® Metoda Kształtowania Ciała i Postawy odbędą się w sobotę 9 marca. Zajęcia zaczynamy o godz 10:00 i potrwają ok 1,5 godz. W trakcie ćwiczeń poznacie podstawy anatomiczne metody oraz wykonacie kilka ćwiczeń. Należy ćwiczyć w stroju wygodnym lecz stosunkowo dopasowanym do ciała a także w skarpetkach. Zapisy drogą mailową (dorota@vitallokum.pl), telefoniczną lub sms'ową (506 110 200) .

.....czytaj więcej...

Już od marca, w naszej kameralnej Pracowni jogi, rozpoczną się regularne  zajęcia jogi dla dzieci. Planujemy utworzyć dwie grupy wiekowe: 4-5 latków oraz 6-10 latków.

Aby zapoznać się się z zajęciami i instruktorką organizujemy warsztaty z jogi dla dzieci. Odbędą się one 09.03.2019 o godz 10.00.

.....czytaj dalej...Zapraszamy na warsztaty tematyczne z jogi Iyengara  „Stabilność ciała i emocji", które  odbędą się 23 lutego o godz 12.00.
Serdecznie zapraszamy do zapisów.
Tel 506 480 300, 506 110 200 lub mailowo pracownia@vitallokum.pl

...czytaj dalej...

Zapraszamy na cykl pięciu lekcji ruchowych Metody Feldenkraisa, skierowany do szerokiej grupy odbiorców - wiek i kondycja fizyczna nie mają znaczenia. Nie jest również potrzebne wcześniejsze doświadczenie z Metodą Feldenkraisa. Cytując samego Feldenkraisa: "Celem jest ciało tak skoordynowane, aby poruszało się z minimalnym wysiłkiem i maksymalną wydajnością, nie poprzez siłę mięśni, ale przez zwiększoną świadomość tego jak funkcjonuje.” Lekcje będą korzystać z różnych pozycji i konfiguracji: w leżeniu na plecach, na brzuchu, na boku i w siedzeniu.


....czytaj więcej....


Kolejne warsztaty edukacji ruchowej Metodą Feldenkraisa, które poprowadzi Tomasz Kobos odbędą się 23-go lutego . Tym razem warsztaty poświęcone będą naszym stawom biodrowym.

....czytaj więcej.....

 

Zapraszamy na wiosenny, dwumiesięczny  kurs jogi Iyengara  w terminie 06.02. - 29.03.2019
Zajęcia będą  się odbywać  2 razy w tygodniu w  środy i piątki w godz. 18.30-19.45
 
Zajęcia prowadzi Anetta Gibała-Dayet, dyplomowany nauczyciel jogi metodą Iyengara, z ponad 20 letnią praktyką.


Koszt 320 zł. Przy zapisie do 25.01.2019 cena 300 zł

...czytaj więcej...

Kolejne, nieodpłatne, warsztaty wprowadzające do TRENINGU DNA MIEDNICY prowadzone zgodnie z CANTIENICA® Metoda Kształtowania Ciała i Postawy odbędą się w sobotę 12 stycznia. Zajęcia zaczynamy o godz 10:00 i potrwają ok 1,5 godz. W trakcie ćwiczeń poznacie podstawy anatomiczne metody oraz wykonacie kilka ćwiczeń. Należy ćwiczyć w stroju wygodnym lecz stosunkowo dopasowanym do ciała a także w skarpetkach. Zapisy drogą mailową (dorota@vitallokum.pl), telefoniczną lub sms'ową (506 110 200) .

.....czytaj więcej...

Kolejne warsztaty tematyczne z jogi „Stabilność ciała i emocji" odbędą się 2 lutego o godz 10.00. Szczegóły warsztatów już wkrótce.
Serdecznie zapraszamy do zapisów.
Tel 506 480 300, 506 110 200 lub mailowo pracownia@vitallokum.pl

Dziękujemy serdecznie wszystkim osobom, które wzięły udział w sobotnich warsztatach z jogi. Mamy nadzieję, że spełniliśmy Wasze oczekiwania.

Joga? Joga... Joga!
Ta metoda pracy z ciałem stała się od pewnego czasu bardzo popularna. O co chodzi z tą fascynacją? Dlaczego ma tylu zwolenników? Co jest w niej takiego wyjątkowego?
Joga jest starożytnym, holistycznym systemem, stylem życia, filozofią. Nie jest natomiast religią. Joga to nie tylko siedzenie w lotosie i medytacja (radża joga), to także bezinteresowne działanie w służbie społeczeństwa (karma joga)  oraz oczywiście, najbardziej chyba dziś popularne  ćwiczenia fizyczne i energetyczne oczyszczanie organizmu (hatha joga).

Termin hatha joga obejmuje wszystkie odmiany jogi, w których wykonuje się jakiekolwiek ćwiczenia fizyczne i oddechowe.
Jedną z wielu odmian tej ostatniej linii jest Joga Iyengara.
Joga Iyengara - to szczegółowo opracowane pozycje wzmacniające, uelastyczniające i regenerujące ciało, które równocześnie poprawiają koncentrację umysłu i korzystnie wpływają na równowagę emocjonalną i hormonalną całego organizmu.

Zapraszamy na warsztaty JOGA DLA KRĘGOSŁUPA - „Moc jest z Nami:” Prowadzenie Anetta Gibała-Dayet
  
Zadbaj o siebie i przyjdź na sobotni warsztat jogi. Ilość miejsc ograniczona

5 stycznia, godz 10.00-12.30

Cena 50 zł

Zapisy drogą telefoniczną bądź mailową .

  Zacznij dobrze Nowy Rok!

...czytaj więcej...

12 stycznia  odbędą się powtórne  warsztaty edukacji ruchowej Metodą Feldenkraisa, które poprowadzi Tomasz Kobos. Tym razem warsztaty poświęcone będą naszym stawom biodrowym.

....czytaj więcej.....

Kolejne, nieodpłatne, warsztaty wprowadzające do metody CANTIENICA® Metoda Kształtowania Ciała i Postawy odbędą się w sobotę 8 grudnia. Zajęcia zaczynamy o godz 10:00 i potrwają ok 1,5 godz. W trakcie ćwiczeń poznacie podstawy anatomiczne metody oraz wykonacie kilka ćwiczeń. Należy ćwiczyć w stroju wygodnym lecz stosunkowo dopasowanym do ciała (aby instruktor widział Waszą postawę) a także w skarpetkach ( jeśli ktoś posiada to antypoślizgowe są najbezpieczniejsze). Zapisy drogą mailową (dorota@vitallokum.pl), telefoniczną lub sms'ową (506 110 200) .

.....czytaj więcej....

Już 15 grudnia odbędą się kolejne warsztaty edukacji ruchowej Metodą Feldenkraisa, które poprowadzi Tomasz Kobos. Tym razem warsztaty poświęcone będą naszym stawom biodrowym.

Od dziś możesz skorzystać z Mikołajkowej promocji. Bon na dwa godzinne masaże w cenie 100 zł! 
Idealny prezent dla siebie lub kogoś bliskiego.
 Wydrukowany bon można zakupić na miejscu. Możesz sam lub obdarowana osoba zdecydować o rodzaju masażu. Zabiegi wykonuje nasza fizjoterapeutka.
Zapraszamy do kontaktu pod numerem 500 015 756. 

WYMASUJ SIĘ NA ŚWIETA

Już w kolejną sobotę DZIEŃ OTWARTY w naszej pracowni. Przyjdź w sobotę 17 listopada. Jesteśmy od  godz 9.00 do ostatniego gościa.

WSTĘP WOLNY

Jeśli chcesz zapewnić sobie miejsce zapisz się na konkretne zajęcia mailowo pracownia@vitallokum.pl lub telefoniczne 506 380 400 lub 506 110 200

....czytaj więcej....

Zapraszamy na cykl pięciu lekcji ruchowych Metody Feldenkraisa, skierowany do szerokiej grupy odbiorców - wiek i kondycja fizyczna nie mają znaczenia. Nie jest również potrzebne wcześniejsze doświadczenie z Metodą Feldenkraisa. Cytując samego Feldenkraisa: "Celem jest ciało tak skoordynowane, aby poruszało się z minimalnym wysiłkiem i maksymalną wydajnością, nie poprzez siłę mięśni, ale przez zwiększoną świadomość tego jak funkcjonuje.” Lekcje będą korzystać z różnych pozycji i konfiguracji: w leżeniu na plecach, na brzuchu, na boku i w siedzeniu.

.

....czytaj więcej....


Przypominamy o zapisach na kurs Metody Feldenkraisa  w środy o godz. 19.15.

Kurs ruszy z chwilą kiedy zapisze się min 5 osób.

Metoda Feldenkraisa  to Uważność w Ruchu.. Zarówno ruchy niewielkie, jak i te duże, globalne wykonywane są ze świadomością i płynnością. Jedno jest pewne - po zajęciach zmienia się poczucie gruntu pod nogami, wytrąceni jesteśmy z codziennych schematów i przyzwyczajeń, odnajdujemy w sobie coś innego, ale jakże bardzo bliskiego. Przeczytaj więcej aby się sobie uświadomoć czemu powinieneś w nich uczestniczyć.

.....czytaj więcej....


Już w najbliższą sobotę 06.10.2018 odbędą się nieodpłatne warsztaty wprowadzające do metody CANTIENICA® Metoda Kształtowania Ciała i Postawy. Zajęcia zaczną się o godz 10:30 i potrwają ok 1,5 godz.
W trakcie ćwiczeń poznacie podstawy anatomiczne metody oraz wykonacie kilka ćwiczeń.
Należy ćwiczyć w stroju wygodnym lecz dopasowanym (aby instruktor widział Waszą postawę) oraz w skarpetkach ( jeśli ktoś posiada to antypoślizgowe są najbezpieczniejsze).

Zapisy na wydarzenie prowadzimy drogą mailową, na nasz adres: pracownia@vitallokum.pl lub bezpośrednio telefonicznie na numer 506 480 30.                    


Serdecznie zapraszamy!Zapraszamy na otwartą, bezpłatną lekcję Metody Feldenkraisa- "Koordynacja biodra i barku" w dniu 04.10.2018.
Początek lekcji godz 18.00.
Zajęcia poprowadzi Tomasz Kobos- nauczyciel lekcji grupowych Świadomości Poprzez Ruch. Obecnie realizuje 4-letni kurs nauczycielski Metody Feldenkraisa w Barcelonie.
Mobilność stawów biodrowych i barkowych jest niezbędna dla uzyskania wysokiej efektywności podczas podczas wyzwań ruchowych różnego rodzaju: zarówno tych życia codziennego jak i tych o bardziej sportowym charakterze.
Podczas lekcji będziemy odkrywać potencjał ruchowy wspomnianych stawów oraz ich funkcjonalne relacje. Zajęcia są odpowiednie dla wszystkich, niezależnie od wieku i kondycji fizycznej. Lekcja będzie odbywać się w pozycji leżącej.
Pytanie merytoryczne proszę kierować do Tomka 603068343

Zapisy na wydarzenie prowadzimy drogą mailową, na nasz adres: pracownia@vitallokum.pl lub bezpośrednio telefonicznie na numer 506 480 30.                     


   .... czytaj więcej....


Dnia 29 września (sobota) odbędą się u nas warsztaty edukacji ruchowej Metodą Feldenkraisa zatytułowane "Zdrowe i silne plecy". Warsztaty odbędą się w godzinach 11:00-14:30. Zajęcia poprowadzi Tomasz Kobos - nauczyciel lekcji grupowych Świadomości Poprzez Ruch. Tomek realizuje obecnie 4-letni kurs nauczycielski Metody Feldenkraisa w Barcelonie.

Przewidziane są trzy lekcje oraz czas na dyskusję i wymianę doświadczeń. Pomiędzy lekcjami będą dwie 15 minutowe przerwy. Lekcje ruchowe są zaprojektowane w sposób, który pozwala uczestnikom na odkrycie nowych wrażeń sensorycznych i poszerzenie swojego repertuaru ruchowego.

Z warsztatów mogą skorzystać wszyscy którzy:

  • cierpią z powodu dolegliwości bólowych kręgosłupa i okolic,
  • spędzają dużo czasu w pozycji siedzącej,
  • chcą poprawić swoją postawę i mobilność,
  • uprawiają sport i zależy im na zwiększeniu swojej efektywności ruchowej,
  • są ciekawi poznania własnych nawyków ruchowych i chcą odkryć jak mogą poruszać się lepiej.

Zapisy na wydarzenie prowadzimy drogą mailową, na nasz adres: pracownia@vitallokum.pl lub bezpośrednio telefonicznie na numer 506 480 300. 

.....czytaj więcej.....


Kolejne, nieodpłatne, warsztaty wprowadzające do metody CANTIENICA® Metoda Kształtowania Ciała i Postawy odbędą się w sobotę 28 lipca.Zajęcia zaczynamy o godz 10:30 i potrwają ok 1,5 godz. W trakcie ćwiczeń poznacie podstawy anatomiczne metody oraz wykonacie kilka ćwiczeń. Należy ćwiczyć w stroju wygodnym lecz stosunkowo dopasowanym do ciała (aby instruktor widział Waszą postawę) oraz w skarpetkach ( jeśli ktoś posiada to antypoślizgowe są najbezpieczniejsze). Zapisy telefonicznie lub sms 506 480 300.

Serdecznie zapraszamy!

.....czytaj więcej....

Trwa WAKACYJNA PROMOCJA na usługi z zakresu fizjoterapii. Pierwsza wizyta 50%
Przykładowo:

MASAŻ  1h........  ............. 50zł  było 100zł

MASAŻ 30min................   30zł  było   60 zł

GIMNASTYKA 1h.............  50zł  było 100 zł

GIMNASTYKA 30min.. ..... 30zł   było   60zł

.....czytaj więcej....

Dziś pierwszy dzień naszej aktywności w Vitallokum - PRACOWNIA ZDROWIA.

Nasza Pracownia mieści się na ulicy Mogilskiej 40/1. To kameralne miejsce, pozwalające w komforcie małej grupy doznawać efektów zajęć.To miejsce dla tych, którzy chcą rozwijać świadomość swojego ciała, aby powróciło ono do motoryki wynikającej z jego naturalnej budowy. Wszystkie oferowane zajęcia są dla każdego i każdy z nich skorzysta. Dodatkowo, większość z nich ma także znaczenie terapeutyczne , co pozwala pozbyć się złych nawyków w ciele, których nabieramy przez całe życie
Mamy nadzieję, że już wkrótce tłumnie będziecie nas odwiedzać :-)

RUCH  /  KSZTAŁTOWANIE CIAŁA i POSTAWY  /  FIZJOTERAPIA  /  MASAŻ


Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nullam porttitor augue a turpis porttitor maximus. Nulla luctus elementum felis, sit amet condimentum lectus rutrum eget.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nullam porttitor augue a turpis porttitor maximus. Nulla luctus elementum felis, sit amet condimentum lectus rutrum eget.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nullam porttitor augue a turpis porttitor maximus. Nulla luctus elementum felis, sit amet condimentum lectus rutrum eget.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nullam porttitor augue a turpis porttitor maximus. Nulla luctus elementum felis, sit amet condimentum lectus rutrum eget.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nullam porttitor augue a turpis porttitor maximus. Nulla luctus elementum felis, sit amet condimentum lectus rutrum eget.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nullam porttitor augue a turpis porttitor maximus. Nulla luctus elementum felis, sit amet condimentum lectus rutrum eget.