MASAŻ LOMI LOMI KRAKÓW

Masaż Lomi Lomi Nui to:

~harmonia i uspokojenie

~wyciszenie umysłu, emocji i ciała

~rozpuszczenie stresów i napięć w ciele

~oczyszczenie umysłu z natłoku myśli

~przywrócenie, i odnowienie siły życiowej

~podnoszenie witalności

~pobudzenie układu metabolicznego, układu krążenia i układu limfatycznego

~przywrócenie kontaktu ze sobą

~przywrócenie radości i lekkości w postrzeganiu świata.

Masaż jest wyjątkową przestrzenią, która wpływa kojąco na strefy: cielesną, umysłową i duchową. To forma medytacji, po której łatwiej nam swobodnie płynąć w działaniach i podejmować trafne dla nas decyzje. Wsłuchać się w serce i dotrzeć do własnej intuicji.

Zapraszam na spotkanie z masażem hawajskim, dzięki któremu poczujesz odprężenie, wyciszenie i uspokojenie emocji i myśli. Przywrócę równowagę i harmonię dzięki technice znanej od wieków na Hawajach. Ciało to świątynia duszy. Musimy je szanować i pielęgnować, tak samo jak swoje uczucia.


Agata Skowron:

Ma ukończony kurs masażu lomi lomi nui i hawajskiej pracy z ciałem (Kino Mana I) zgodnie z programem Aloha International. Od kilku lat pracuje z ciałem poprzez taniec, który jest jej pasją. W sercu gra jej słońce i latynoskie rytmy. Interesuje ją kontakt z drugim człowiekiem poprzez ruch, energię i swobodny przepływ w ciele. Uważa, że życie to szczęście, które wyraża się w dynamice, a bodźcem jest muzyka, taniec...Wszystko co nas ożywia daje nam witalność, a potem przychodzi spokój i cisza. Harmonia.