MULTISPORT, MEDICOVER SPORT, FITPROFIT

Respektujemy karty MultiSport Plus, Fitprofit oraz Medicover Sport.  Wzór kart pokazany jest poniżej. Umowa obejmuje uczestnictwo w ciągu dnia: joga - jedne zajęcia, pilates - jedne zajęcia lub taniec - jedne zajęcia. Z kartą MultiSport Senior dostępne są tylko zajęcia do godz 16:00.

Poniżej kilka informacji jak skorzystać z kart MultiSport i Fitprofit:

1.  Aby uzyskać dostęp do rejestracji na zajęcia trzeba uzupełnić portfel ( tzw kaucję).
Karnet MULTISPORT PLUS, FITPROFIT jest karnetem na okres 12 miesięcy i uprawnia do korzystania z zajęć pod warunkiem posiadania aktywnej karty MULTISPORT PLUS, FITPROFIT.

2. Po udanej opłacie karnetu, dostaniesz maila z zaproszeniem do systemu. Aktywuj swoje konto, klikając na otrzymany link. Aby się zarejestrować na konkretne zajęcia, trzeba wejść do systemu poprzez przycisk z podstrony "Karnety", następnie   "Zapisz się na zajęcia Vitallokum" lub link https://vitallokum.wod.guru/dashboard. (dla wygody zapamiętaj go w swojej w przeglądarce). System pokazuje wg daty zajęcia dostępne z Twoją kartą.

Standardowo zobaczysz zajęcia dostępne w dniu dzisiejszym - przechodząc strzałką w prawo pojawią się kolejne dni. Zapisujesz, klikając na ikonkę po prawej stronie.

4. Kaucja wpłacana do portfela :
A) jest zwracana w razie rezygnacji z karnetu
B) jest potrącana - w przypadku nieobecności na zajęciach bez wcześniejszego ich odwołania.

5. W przypadku potrącenia kaucji za nieobecność, zapisy zaplanowane na kolejne zajęcia są anulowane. 

6. Zapisywanie na kolejne zajęcia jest możliwe dopiero po uregulowaniu kwoty w portfelu.

Wypisywanie się z zajęć jest blokowane 10 godzin przed rozpoczęciem zajęć.

W przypadku braku wystarczającej liczby zapisów na zajęcia poranne, są one anulowane o godz. 22.00 


Poniżej kilka informacji jak skorzystać z kart Medicover Sport:

1. Klientów Medicover Sport obowiązuje dopłata 5 zł do zajęć. W związku z tym, zależnie od preferencji, należy wykupić karnet jedno, 4 lub 8 wejściowy.
Pozwoli to ma założenie konta w naszym systemie rejestracji na zajęcia.

2. Po udanej opłacie karnetu, dostaniesz maila z zaproszeniem do systemu. Aktywuj swoje konto, klikając na otrzymany link.

3. Aby uzyskać dostęp do rejestracji na zajęcia,  trzeba dodatkowo "wykupić" kaucję, ustawioną w portfelu klubowicza.

4. Aby się zarejestrować na konkretne zajęcia, trzeba wejść do systemu poprzez przycisk z podstrony "Karnety", następnie   "Zapisz się na zajęcia Vitallokum" lub link https://vitallokum.wod.guru/dashboard. (dla wygody zapamiętaj go w swojej w przeglądarce). System pokazuje wg daty zajęcia dostępne z Twoją kartą. Standardowo zobaczysz zajęcia dostępne w dniu dzisiejszym - przechodząc strzałką w prawo pojawią się kolejne dni. Zapisujesz, klikając na ikonkę po prawej stronie.

5. Kaucja :
A) jest zwracana w razie rezygnacji z karnetu
B) jest potrącana - w przypadku nieobecności na zajęciach bez wcześniejszego ich odwołania.

6. W przypadku potrącenia kaucji za niobecność, karnet przestaje być ważny i zapisy zaplanowane na kolejne zajęcia są anulowane. Zapisywanie na kolejne zajęcia są możliwe dopiero po wykupieniu kolejnej  kaucji w portfelu.

Wypisywanie się z zajęć jest blokowane 10 godzin przed rozpoczęciem zajęć.

W przypadku braku wystarczającej liczby zapisów na zajęcia poranne, są one anulowane o godz. 22.00
Uczestnictwo w zajęciach jest możliwe tylko z ważną kartą MultiSport, FitProfit lub Medicover Sport i dowodem osobistym.

 Klubowicze są zobowiązani zarejestrować wejście na zajęcia KAŻDORAZOWO przed ich rozpoczęciem ( przy pomocy karty bądź kodu ).