Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem zajęć w Vitallokum. Sprawdzaj regularnie naszą stronę, gdyż nowe zajęcia będą się pojawiać na bieżąco.

Krok1 : wykup karnet lub wejściówkę

1 Jeśli chcesz skorzystać z karty MultiSport Plus, MultiSport Student, FitProfit lub Medicover Sport przejdź do strony MultiSport, Fit Profit i Medicover Sport.

Klubowicze z ww. kartami są zobowiązani zarejestrować wejście na zajęcia KAŻDORAZOWO przed ich rozpoczęciem (odbicie karty w terminalu lub wpisanie kodu do terminala)

2. Kliknij na przycisk poniżej "WYKUP KARNET", który przeniesie Cię do strony z karnetami. Wybierz karnet najbardziej pasujący do Twoich planów :-) Jeśli masz wątpliwości, co do warunków karnetu - dzwoń lub pisz. Z przyjemnością odpowiem.

3. Wybierając karnet zostaniesz przeniesiony do formularza. Po wypełnieniu formularza swoimi danymi, przechodzimy bezpośrednio do płatności.  

4. Po udanej opłacie karnetu, dostaniesz maila z zaproszeniem do systemu. Aktywuj swoje konto, klikając na otrzymany link. Konto jest aktywne, jeśli uczestniczysz w zajęciach i przedłużasz karnet. Nie uczestniczenie przez 2 miesiące w zajęciach, oznacza zgodę na dezaktywowanie konta. Jeśli ponownie chcesz uczestniczyć w zajęciach napisz lub zadzwoń.

Karnety Vitallokum są ważne przez miesiąc od daty zakupu.


Krok 2 : zapisz się na wybrane zajęcia

 Aby się zarejestrować na konkretne zajęcia, trzeba wejść do systemu poprzez jeden z przycisków poniżej (dla wygody zapisz go w swojej przeglądarce). System pokazuje wg daty tylko zajęcia dostępne dla wykupionego przez Ciebie karnetu. Standardowo zobaczysz zajęcia dostępne w dniu dzisiejszym - przechodząc strzałką w prawo pojawią się kolejne dni. Zapisujesz, klikając na ikonkę po prawej stronie.

Wypisywanie się z zajęć jest blokowane  10 godzin przed rozpoczęciem zajęć.
Ze względów organizacyjnych, przy braku wystarczającej liczby osób na zajęcia poranne, są one anulowane  o godz 22.00 dnia dnia poprzedniego.


W przypadku niewystarczającej liczby chętnych na zajęcia, są one odwoływane  2 godziny przed rozpoczęciem.

Jeśli nie ma już miejsc na wybraną godzinę, zapisz się na listę rezerwową. Masz jeszcze
szansę się dostać na zajęcia . Jeżeli inna osoba zrezygnuje z rezerwacji, Ty
automatycznie wskoczysz na jej miejsce. Status rezerwacji zawsze możesz
sprawdzić na swoim koncie. Dodatkowo, dostaniesz od nas e-maila z informacją, że widniejesz na liście zapisanych osób.

Jeśli nie uda Ci się dostać na zajęcia, a nie odwołasz swojej rezerwacji z listy rezerwowej, nic się nie stanie.


Subkonto

Jeżeli jesteś już naszym klubowiczem, a chciałbyś dodatkowo skorzystać z warsztatów lub kursów, nie objętych twoim karnetem, należy założyć subkonto. W tej sprawie proszę o kontakt.

Posiadając subkonto, będziesz mógł zakupić odpowiadający Ci karnet dodatkowy i zapisać się na zajęcia nim objęte.